منوی اصلی

آفسال بــن

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص آفسال هستید؟  آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از آفسال خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، آفسال با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از آفسال تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که آفسال پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از آفسال!

طرح آفسال بن، نگاه ویژه‏‌ی آفسال به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با آفسال بن، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

آف بن چیست؟

آفسال بن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از آفسال، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز “آفسال بن” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

  • آفسال بن، امتیازیست ویژه که آفسال جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.
  • آفسال بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.
  • میزان دریافت امتیاز آفسال بن برای هر کالا متفاوت است.
  • اگر در خریدهای قبلی امتیاز آفسال بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از آفسال بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود واین میزان برای هر کالا متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج آفسال‌بنی مصرف نشود.
  • در حال حاضر اعتبار هر امتیاز آفسال بن از زمان دریافت آن ۳۰ روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف آفسال بن، باید برنامه ریزی کنید.

برای خرید هر محصول، از چه تعداد آفسال بن می‌توان استفاده کرد؟

میزان استفاده از آفسال بن برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده آفسال بن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست.  البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج آفسال‌بنی مصرف نشود.

توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح  پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

آیا امکان انتقال آفسال بن به کاربر دیگری وجود دارد؟

در حال حاضر امکان انتقال آفسال بن بین کاربران وجود ندارد.

آیا می‌‏توان از آفسال بن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟

همان طور که گفته شد، آفسال بن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت آفسال بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار آفسال بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

آیا می‌توان در ازای آفسال بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟

خیر, آفسال بن برای استفاده در سایت آفسال طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف آفسال، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، آفسال بن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

آیا آفسال بن دریافتی خرید جدید به آفسال بن‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟

بله. با انجام هر خرید، مقداری آفسال بن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. هر آفسال بن دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از آفسال بن‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از آفسال دریافت کنید. 

همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، آفسال بن تعلق نمی‌گیرد.

X